Gumička Sibel Spiradelic - žltá - 1 ks

Kód: 2738
0,50 € / ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia

Gumička Sibel Spiradelic - žltá - 1 ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka svojmu špecifickému tvaru gumička Spiradelic po sebe na vlasoch nezanecháva žiadnu stopu. Okolo copu vytvára minimálny tlak, a napriek tomu vlasy pevne drží pohromade. Nosiť ju tak môžete celý deň - bez ohľadu na to, či ste práve v posilňovni, vo vode, v kancelárii alebo či ste sa doma rozhodli, že si na chvíľu zdriemnete. Aj po celodennom nosení na vlasoch nenájdete po Spiradelic jedinú stopu. Gumičku navyše môžete nosiť aj na zápästí ako štýlový náramok. 

Bez stopy: 
Tajomstvo gumičky Spiradelic spočíva v jej špecifickom tvare, ktorý pripomína telefónnu šnúru. Nerovnomerný tlak, ktorý Spiradelic vyvíja po obvode copu, umožňuje, aby vlasy pevne držali bez prílišného zovretia. Vlasom tak v porovnaní s bežnou gumičkou ponúka oveľa viac priestoru a predchádza vzniku viditeľných stôp na vlasoch po ich rozpustení. 

Bez bolestí hlavy: 
Bolesti hlavy sprevádzajúce nosenie gumičky sú u žien dosť častý jav. Spiradelic vďaka svojmu špecifickému tvaru ponúka pevné zovretie, bez toho, aby vlasy alebo pokožku hlavy vyťahoval. 

Starostlivosť: 
Gumičky Spiradelic sú maximálne šetrné k vlasom. Na rozdiel od klasických gumičiek nie je ich spoj kovový. Vlasy sa tak do nich nezachytávajú, netrhajú a nelámu. Konce Spiradelic sú priletované a ich prechod úplne hladký a neviditeľný. 

Pre všetky typy vlasov: 
Spiradelic sa hodí pre všetky typy vlasov - rovné, vlnité, kučeravé, husté aj jemné! 

Náramok: 
Keď práve nemáte gumičku Spiradelic vo vlasoch, môžete ju nosiť na zápästí ako štýlový náramok.

Dodatočné parametre

Kategória: Gumičky do vlasov, Gumičky žlté
Farba: žltá
Počet kusov v balení: 1 ks
PLU: 2739

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:Široký sortiment vybavenia kaderníckych a kozmetických salónov s odolnými, vysokokvalitnými materiálmi, ktoré obstoja pri častom používaní v salóne.
Sibel je značka, ktorú si kaderníci a špecialisti na krásu cenia už dlhé roky.