Schwarzkopf Igora Vario Blond Cool Lift - 60 ml

Kód: 1733
9 € / ks
Skladom (19 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024
Možnosti doručenia

Schwarzkopf Professional Igora Vario Blond Cool Lift.Zosvetľovacie aditívum. Objem: 60 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zosvetľovacie aditívum pre zosvetľovacie a melírovacie techniky so studeným efektom. Pre studené farebné výsledky. Rovnomerné na prirodzene tmavých vlasoch. Zosvetlenie a neutralizácia v jednom jedinom kroku. Pracuje v kombinácii s melírom.

Použitie:

V kombinácii so zosvetľovacím púdrom Schwarzkopf Igora Vario Blond Plus / Extra Power a vyvíjačom Schwarzkopf Igora Royal Developer. Používajte s developermi 3%, 6%, 9% alebo 12% v závislosti na súčasnej farbe vlasov. Zmiešajte všetky tri zložky: IGORA Vario Blond Cool Lift 10-15 ml + IGORA Vario Blond Powder 35 g + IGORA Color & Care Developer 50 ml (pokiaľ nedosiahnete krémovej konzistencie).

Naneste okamžite po zmiešaní zmesi. Aplikujte rovnomerne na suché neumyté vlasy. Vlasy pred aplikáciou neumývajte. Len pre techniky bez styku s pokožkou hlavy. Nepoužívajte na svetlo plavé alebo predtým odfarbené vlasy, pretože môže zanechať modré škvrny. Neaplikujte na veľmi jemné vlasy a / alebo precitlivenú alebo poranenú pokožku. Doba pôsobenia: 20-60 minút. Neprekračujte odporúčanú dobu pôsobenia. Nepoužívajte dodatočné teplo. Počas doby pôsobenia kontrolujte pravidelne postup zosvetlenia. Po dosiahnutí požadovaného odtieňa, vlasy riadne vypláchnite, umyte a ošetrite.

Dodatočné parametre

Kategória: Melíry v tube
Objem: 60 ml
Počet kusov v balení: 1 ks
EAN: 4045787136524
PLU: 1733

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: